Zápis 2016. Kompletní informace pro rodiče předškoláků

před 6 roky, 22.12.2015 Pokud vybíráte školu pro své dítě, může pro Vás tento článek být užitečný.

Vážení rodiče budoucích školáků, na horní liště našeho webu v rubrice Zápis 2016 Vám nabízíme kompletní informace spojené se zápisem do prvních ročníků. Dozvíte se, kdy můžete ještě před zápisem přijít do školy (na neformální besedu, na ukázky výuky, přímo do hodin). Můžete si prohlédnout prezentaci naší školy a zjistit, které hodnoty jsou pro nás důležité. V této sekci najdete také tiskopisy ke stažení. Pokud se rozhodnete pro naši školu, můžete si už vyplněné tiskopisy přinést k zápisu a v zápisový den se věnovat pouze svému dítěti.

Před zápisem Vám nabízíme především náš čas a prostor přímo u nás ve škole. Dejte si u nás kafe či čaj a zeptejte se na vše, co chcete vědět o výuce v prvních třídách i v celé škole. Popovídejte si s učitelkami prvního stupně, ptejte se na vše, co vás o škole zajímá. Nebudeme o sobě tvrdit, že jsme ti nejlepší. Ostatně – naslibovat a navykládat se dá cokoliv. My Vám jen vzkážeme – projděte si podrobně naše webové stránky, které o nás mnohé vypovídají. A zeptejte se svých známých, žádejte od nich reference na naši práci. Pokud budou negativní, obloukem se nám vyhněte. Pokud Vás uspokojí, přijďte se alespoň podívat, jestli Vám známí nelhali.

Zároveň si dovolujeme připomenout, že zápis do první třídy se koná v pátek 22. ledna 2016 od 13.00 do 18.00 hodin. Rodiče mohou pro své dítě vybrat jakoukoliv školu – bez ohledu na to, zda je pro ně školou takzvaně spádovou. V praxi tak není vůbec rozhodující bydliště dítěte, klíčové je to, kterou školu si společně se svým dítětem vyberete.

Těšíme se na setkání s Vámi a s Vašimi dětmi.