Zprávy ze školní jídelny a ze školní družiny

před 2 roky, 13.8.2018 Podrobnosti k zahájení provozu v družině a v jídelně

Školní družina zahájí svoji činnost v pondělí 3.9.2018. Otevřena bude standardně, to znamená od 06.30 do 16.00 hodin. Nastoupit do školní družiny hned 3.9.2018 mohou všechny děti, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí do školní družiny.

Také ve školní jídelně se bude vařit už v pondělí, kuchařky budou vydávat obědy v době od 11.00 do 13.00. Stejně jako v minulém školním roce připomínáme, že všichni strávníci, kteří se až dosud stravovali ve školní jídelně, jsou od 3.9.2018 automaticky přihlášeni ke stravování. Odhlásit obědy lze obvyklým způsobem.

Nové žáky přihlašují ke stravování jejich zákonní zástupci. Budeme rádi, když tak učiníte ještě v době prázdnin, během posledního prázdninového týdne. Společně tak můžeme předejít větším frontám, které se mohou během prvního školního dne tvořit v kanceláři vedoucí školní jídelny a kterým při nejlepší vůli nedokážeme předejít jiným než uvedeným způsobem.