Znovu jsme pomáhali

před 3 měsíci, 23.6.2019 Tentokrát sdružení Onka

Znovu jsme dokázali, aspoň nepatrně, pomoci potřebným. Naše škola se už tradičně stala jednou ze zastávek cyklojízdy, která má pomoci rodinám onkologicky nemocných dětí a podpořit jejich návrat do běžného života. Organizátorům jsme předali rekordních 11 400,- Kč získaných prodejem náramků nebo reflexních pásků. A přidali jsme ještě kus sebe. Nejdřív žáci prvního stupně vytvořili cyklistům špalír před školou a pak se celá škola potkala s účastníky cyklojízdy v tělocvičně, kde se sedmáci pod taktovkou pana učitele Šuranského postarali o nezapomenutelný zážitek. Při jejich chorálu tekly některým přítomným slzičky po tváři a, jak se vyjádřili účastníci cyklojízdy, „vstávaly jim chlupy na těle“. Odměnou pro sbor byl dlouhotrvající potlesk vestoje. Je skvělé, když naši žáci opakovaně prokazují, že pomáhat je normální.