Známe vítěze biologické olympiády

před 2 roky, 12.2.2016 V pondělí 8. února změřili své síly žáci druhého stupně při školním kole této soutěže.

Celkem se zúčastnilo 31 žáků, kteří bojovali ve dvou kategoriích. Kategorie D zahrnuje žáky 6. a 7. ročníku a kategorie C žáky 8. a 9. ročníku. Všichni absolvovali teoretický test a praktickou část. Hlavní složkou praktické části je vždy poznávání rostlin a živočichů. A jak všechno dopadlo? V kategorii D obsadila první místo Lucie Herbánská z 6. A. Svého pronásledovatele, Ondřeje Kavku (6. A), porazila Lucka o pouhé 2 body. Třetí příčku vybojovala Jindřiška Marková ze 7. A. V kategorii C se stal vítězem Petr Polách z 9. A. Druhé místo obsadil Šimon Ilenčík z 9. B a třetí příčka patří Nele Chrástkové z 9. A. Do okresního kola postupují vždy dva z každé kategorie. Popřejme jim hodně úspěchů. O výsledcích okresního kola Vás budeme informovat.