Změny v pořadí IQ Star

před 2 roky, 9.5.2016 Podívejte se, jak vypadá pořadí naší soutěže dva měsíce před koncem školního roku

Nic nového na prvním stupni, zásadní změny na stupni druhém. To je klíčová zpráva o pořadí v naší celoroční soutěži IQ Star necelé dva měsíce před koncem školního roku. Aktuální stav přitom porovnáváme s pořadím po prvním pololetí.

Na prvním stupni tak aktuálně stále vede Karolína Pašková před Karolínou Mitanovou, třetí je Vojtěch Orság (všichni z 5.B). Na druhém stupni se do vedení dostala Vanda Charbutová (6.B), na druhém místě je Petr Polách (9.A) a na třetí pozici Jindřiška Marková (7.A). Podrobné pořadí najdete v příloze tohoto článku i v rubrice IQ Star na pravé liště našeho webu. Definitivní výsledky vyhlásíme na slavnostním žákovském shromáždění těsně před koncem školního roku.

Soutěží IQ Star chceme výrazně motivovat talentované žáky. Body a úspěch v této soutěži ale mohou získat úplně všichni. Podrobná pravidla pro hodnocení i průběžné pořadí těch nejlepších najdete, když kliknete na rubriku IQ Star.