Zlatý start do nové sportovní sezony

před 2 roky, 20.9.2015 Rekordní počet družstev, až 15 v kategorii, se v pátek 18. 9. vydal do Uherského Brodu na první atletické závody letošního školního roku – Sprinterský víceboj

Rekordní počet družstev, až 15 v kategorii, se v pátek 18. 9. vydal do Uherského Brodu na první atletické závody letošního školního roku – Sprinterský víceboj. Soutěží čtyřčlenná družstva, každý člen postupně běží závod na 40 m, 50 m a 60 m. Naše výprava navázala úspěšně na předcházející roky a opět zazářila. Vítězství mezi nejmladšími děvčaty patří Karolínce Mitanové, která s převahou zvítězila i v superfinále – běhu na 60 m. Filip Hanáček zvítězil ve víceboji v kategorii nejmladších chlapců a v superfinále obsadil 2. místo. Obě nejmladší družstva vybojovala bronzové poháry, v týmech startovali K. Mitanová, K. Pašková, N. Peřestá, L. Bříštělová, F. Hanáček, F. Andrýsek, M. Holcner a V. Orsák. Mladší žákyně – Z. Kučerová, E. Šišperová, N. Janků a B. Fornůsková obsadily 7. místo, mladší žáci – Š. Skopal V. Nosek, J. Tvrdoň a M. Chvatík skončili na 14. místě, starším žákyním – K. Kopuncové, K. Dlapkové, K. Skálové a E. Kunovjánkové patří 8. místo a družstvo starších žáků: P. Kadah, T. Škrabal, J. Machálek a D. Pollák vybojovalo výborné 5. místo. Perfektní výkony, krásné počasí a zmrzlina na náměstí, tak ve zkratce proběhl úspěšný start do nové sportovní sezony. Všem našim reprezentantům patří velká pochvala!