Zkuste o prázdninách myslet na něco jiného než na školu!

před 1 měsícem, 5.3.2021 Co víte o práci hasičů? Co se vám na ní líbí? Co na hasičích obdivujete? Potřebovali jste někdy jejich pomoc?

Už je vám určitě jasné, že tématem další březnové výzvy je požární ochrana. Zapojit se může opravdu každý. Máte spoustu možností jak. Fantazii se meze nekladou :-) Stačí si jen vybrat, co vás baví. Svá díla nebo jejich fotografie posílejte na e-mail bristelova@zskunup.cz.

Chcete se zapojit nesoutěžně? Vyberte si libovolné téma spojené s požární ochranou:

  • a využijte výpočetní techniku jinak než k výuce v MS Teams. Vytvořte třeba 3D obrázek, natočte krátké video, udělejte koláž…
  • a pokud už nechcete počítač ani vidět, tak třeba nakreslete obrázek křídou na chodník, napište báseň či divadelní hru, namalujte komiks, postavte model hasičské zbrojnice nebo třeba upečte hasičské auto…

Chcete si ZASOUTĚŽIT s možností postoupit do dalších kol? Práci do soutěže pošlete do 21.3.2021 a vyberte si jednu z následujících možností:

  • vytvořte výtvarné dílo (2D, formát A4 nebo A3)
  • vytvořte literární dílo (1-2 stránky textu, bez obrázků)
  • vytvořte prezentaci o 10-20 stránkách na téma „Dopravní nehody na železničních přejezdech – náročný úkol pro hasiče“ (nejlépe formát ppt)
  • vytvořte video dlouhé max. 3 minuty na téma „Dopravní nehody na železničních přejezdech – náročný úkol pro hasiče“ (nejlépe formát wmv)

Pokud chcete o soutěži vědět více, propozice najdete na stránkách Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Požární ochrana očima dětí a mládeže - vyhlášení 2021 (dh.cz)