Zdravíme Vás z Valašska

před 3 roky, 15.3.2016 Animátoři z Valašského Meziříčí nás zaujali svým (zdravým) vzdělávacím programem

Vítal nás plakát v tělocvičně naší školy. A že to bylo všechno o zdraví, nás přesvědčili skvělí animátoři, kteří preferují výpěstky z Moravy a Čech. Jejich rodinná firma z Valašského Meziříčí totiž dodává našim žákům 1. stupně své produkty pod hlavičkou projektu „Ovoce do škol“. Milý maskot Citrónek nás společně s moderátorem vzdělávací akce poučil, jak zvýšit svoji imunitu, které ovoce je nejlepší pro sportovce, jak postupovat při nachlazení, nebo čím si ulevíme, když nás třeba bodne včela. Pomocí otázek si pak naše žáky prozkoušeli. Za správnou odpověď získali malou zdravou odměnu. Tu si odnášel každý žák, což svědčí o tom, že je program zaujal a získali tak nové důležité informace. Tak na zdraví!