Zázraky se dějí i ve Zlíně

před 1 měsícem, 18.3.2018 Gymnastky vybojovaly zlato a stříbro.

Budíček před šestou, odjezd z Kunovic v 6.30. Sokolovna TJ Sokol Zlín je naším cílem, je totiž dějištěm krajského kola ve sportovní gymnastice. Čeká nás těžký závod, ale těšíme se. Štěpánka jako nejmenší gymnastka startovního pole vylosovala nářadí, na kterém budou mladší žákyně začínat. Byla to hrazda, na ní se nám vždy daří. Poté se děvčata představila v sestavě na prostných, závěrečnou disciplinou – přeskokem, soutěž družstev i jednotlivců vyvrcholila. Holky zacvičily téměř bez chybiček, s napětím jsme očekávaly vyhlášení výsledků. Naše radost byla obrovská. Družstvo ve složení Štěpánka Pavlicová, Sára Kotková, Terezka Sukupová a Viktorka Gášková získalo stříbrné medaile. Štěpánka předvedla nejlepší výkony ze všech mladších žákyň a stala se krajskou přebornicí. Holky, všem velká gratulace! A co na to zlínský pořadatel? Kunovice? „No, zřejmě slušný oddíl!“