Zazněly i Četnické humoresky

před 2 roky, 11.11.2015 Klavíristka z Draculy a Fantoma opery zahrála pro naše žáky

Dne 10. 11. 2015 přijali pozvání koncertovat pro naše žáky zkušení hudebníci  Dua Sax & Piano paní Laura Mikel Vlková a pan Roman Fojtíček. V úterním dopoledni se rozezněly tělocvičnou tóny nejen piana, ale hned několika různých saxofonů, které Roman Fojtíček mladým posluchačům představil. Nezapřel v sobě duši pedagoga, vybral mezi četnými zájemci pár potenciálních kolegů, kterým svěřil hru na doprovodné rytmické nástroje, a do „muzicírování“ zapojil všechno osazenstvo tělocvičny vytleskáváním složitějšího rytmu. Kromě hudby Domenica Scarlattiho došlo na slavné melodie muzikálu West Side Story, Elton Johna nebo úvodní melodii seriálu Četnické humoresky, kterou pro televizi natočil právě Roman Fojtíček. Laura Mikel Vlková vedle svého pedagogického působení na Pražské konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka doprovodila klavírní hrou např. muzikály Dracula, Fantom opery a Hrabě Monte Christo.