Žákovské shromáždění. Sdíleli jsme zážitky

před 2 roky, 28.2.2017 Klobouk dolů před žákovským parlamentem

Potřetí  v tomto školním roce se všichni žáci školy sešli při tradičním žákovském shromáždění. A především díky žákovskému parlamentu jsme znovu dokonale naplnili cíl těchto shromáždění - byli jsme všichni spolu a společně jsme sdíleli zážitky ze všech větších akcí, které jsme prožili během posledních dvou měsíců. Deváťáci nám poodkryli zákulisí plesových příprav a rozesmáli fotkami z nácviku na polonézu, sedmákům se totéž povedlo secvičeným pásmem na téma lyžařský kurz. Netradičně jsme se vrátili k nedávnému fašankovému projektu (svérázně o něm informoval nový pan učitel z prvního stupně) i k meziročníkovému vyučování. Přidali jsme přehled všech soutěží z uplynulé doby (Štěpán Omelka z 7.A se tak právě na žákovském shromáždění dozvěděl aktuální zprávu o svém postupu do krajského kola olympiády v zeměpisu), připomněli existenci školního facebookového profilu, upozornili na připravovaný letní tábor a 45 minut tentokrát téměř nestačilo. Že jsme lehce přetáhli, snad nikomu nevadilo. Velké poděkování žákovskému parlamentu (jeho činnost vedou Mgr. Andrea Olbertová a Mgr. Jan Kamrla) i všem dalším vyučujícím, kteří se neváhají zapojit s žáky aktivně do jejich programu.