Žákovské shromáždění. Poslední ve školním roce

před 3 měsíci, 28.6.2018 A taky výsledky IQ Star

Ve slamáku. V cyklistické přilbě. S plavacím kruhem, a dokonce v plavkách. Prázdniny jsou už skutečně na dosah a oblečení účastníků posledního žákovského shromáždění tomu cíleně odpovídalo. A co se během shromáždění dělo? Vzpomínali jsme. V prezentaci žákovského parlamentu na celý školní rok. Obě deváté třídy vzpomínaly na léta strávená ve škole, nechyběl tomu vtip a nadhled, máte naše uznání.
Uznání patří také všem, kteří uspěli v celoroční soutěži IQ Star. Na prvním stupni zvítězila Štěpánka Pavlicová (3.B) před Štěpánem Omelkou a Barborou Sedláčkovou (oba 3.A). Na druhém stupni se vítězem stal Adam Škrášek (7.A) před Kamilou Sochorcovou a Tadeášem Skálou (oba 8.A). Potřetí během desetileté tradice naší soutěže jsme také využili relativní novinku, totiž skutečnost, že pokud někdo ve své kategorii (první či druhý stupeň) získá již druhé umístění na stupních vítězů, nemůže se sice už soutěže zúčastnit, ale získává nové privilegium. Je uveden do Síně slávy. Ta má po dnešku další dva členy, vstoupili do ní Ondřej Kavka a Štěpán Omelka (oba 8.A).
No a na závěr to loučení. Loučili jsme se vzájemně (vždyť v pátek už jen předáme vysvědčení), s deváťáky i s kolegyněmi, které už v naší škole pokračovat nebudou. Poděkování za dokonalou přípravu shromáždění patří žákovskému parlamentu, který už definitivně vedou Lucie Kudlová a Zdenka Peterková.