Žáci obou škol se bavili sportem!

před 2 roky, 28.4.2016 Pohár zůstal v naší škole

A pak že děti nesportují! Oblíbené mediální klišé opětovně vyvrátili žáci obou kunovických škol. Stalo se ve středu 27. dubna 2016 při tradičním Poháru osvobození. Do připravených soutěží se zapojila většina žáků! Ať už se soutěžilo v prostorách naší školy (první až čtvrtý ročník), nebo ve sportovní hale (pátý až devátý ročník), provázelo celou akci spontánní povzbuzování všech žáků. Vážíme si toho, že povzbuzování bylo korektní a žáci obou škol si dokázali vzájemně zatleskat. „Akce se líbila, děcka se bavila, zapojila se opravdu většina žáků obou škol, musím všechny moc pochválit,“ radovala se Jiřina Gogolová, která spolu s vyučujícími prvního stupně celou akci připravila. Že pohár pro vítěze zůstal v naší škole, nás samozřejmě těší, ale není to ta nejpodstatnější zpráva. Pro úplnost připomeňme, že celé akci předcházela účast žáků obou škol na vzpomínkovém aktu k osvobození Kunovic.