Začátek se blíží. Přijede televize?

před 1 rokem, 18.8.2016 Nabízíme Vám základní informace o zahájení nového školního roku

Může se někdo dva týdny před začátkem školního roku těšit do školy? Těší se naši žáci? Učitelé? Ředitel? Považujme tyto otázky za řečnické, tedy za takové, u nichž se neočekává odpověď, a místo toho nabídněme fakta spojená se zahájením nového školního roku.

Žáci druhých až devátých ročníků začínají ve čtvrtek 1. září 2016 v 08.00 v prostoru před hlavním vchodem do školy. A nebyli bychom to my, kdybychom Vám ještě před zahájením školního roku nenabídli zase nějaké překvapení. Předloni jsme přijeli zeleným autíčkem a loni jsme Vám slíbili moře (ZDE). Tak co to bude letos? Že by přijela televize? Třeba (z) NOVA? Těšíte se aspoň trochu? Tak sledujte naše webové stránky, informace na nich budou rychle přibývat.

A aby byly ty informace úplné, dodáváme, že výuka pro žáky druhých až devátých tříd potrvá ve čtvrtek 1. září pouze jednu vyučovací hodinu, od pátku se bude učit podle rozvrhu, který žáci obdrží. Už během prvního dne ve škole dostanou všichni žáci kompletní informační brožuru, ve které budou všechny podstatné informace spojené s novým školním rokem. Tuto brožuru rozešleme ještě před zahájením školního roku v elektronické podobě zákonným zástupcům našich žáků a umístíme ji také na web. Vyplatí se sledovat naše webové stránky.

A pokud si chcete připomenout atmosféru loňského prvního září, můžete ZDE