Začátek se blíží

před 3 měsíci, 17.8.2020 Máme pro vás rozvrhy a informace

Pohled do kalendáře je nemilosrdný, začátek školního roku je na dohled. Ať už se tím trápíte, nebo vás to těší, nabízíme Vám všechna potřebná fakta se zahájením školního roku spojená (pozvánku pro prváčky najdete na jiném místě tohoto webu, stejně jako informace spojené s provozem školní družiny a školní jídelny).
Zahájení výuky. Žáci druhých až devátých ročníků začínají v úterý 1. 9. 2020 v 08.00. Pro žáky druhých až devátých ročníků potrvá v úterý výuka pouze jednu vyučovací hodinu. Od středy se bude učit podle rozvrhu (první tři hodiny budou třídnické).
Rozvrhy. Najdete je na horní liště našeho webu v rubrice Rozvrhy.
Už v úterý 25. 8. 2020 umístíme na naše webové stránky kompletní informační brožuru, ve které budou všechny podstatné informace spojené s novým školním rokem, včetně nabídky školních kroužků. Vyplatí se sledovat naše webové stránky.