Začala škola. Opravdu?

před 2 měsíci, 7.9.2020 Přijďte si na kavárničku popovídat o obavách, které máte v souvislosti se školou

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás pozvat na naši tradiční kavárničku, v tomto školním roce už druhou, ale zároveň první určenou rodičům žáků všech ročníků.

Datum: 14. 9. 2020

Čas: 16.30 – 17.30

Místo: ZŠ Kunovice, U Pálenice, školní jídelna

Téma: Začala škola. Opravdu?

Ať chceme, nebo ne, ať si to připouštíme více či méně, je začátek letošního školního roku prostě jiný. Vstupujeme do něj s obavami. Obavy máte Vy, obavy mají Vaše děti, obavy máme my, učitelé.

Přijďte si k nám popovídat o svých obavách a nejistotách, a hlavně o tom, jak je můžeme zmírnit.

Kavárničku opět povede náš školní poradenský konzultant, Karel Opravil.

Prosíme jen, abyste svoji účast nahlásili nejpozději v pondělí 14. 9. 2020 do 12.00 na mailovou adresu zskunup@zskunup.cz, pomůže nám to připravit prostor ve školní jídelně vhodným způsobem.

Na kavárničku choďte, prosím, přímo vchodem do školní jídelny, nikoliv přes školu.