Za sběr korunky. A za korunky odměna

před 13 dny, 31.10.2019 V polovině tříd se zapojili všichni žáci

Bezmála 19 tun papíru se během minulého týdne přesunulo z kontejnerů umístěných u naší školy do areálu společnosti Kovosteel. Stalo se tak při tradičním podzimním sběru papíru a zásluhu na tom mají nejen naši žáci, ale také jejich rodiče. Organizaci celého sběru zajišťoval žákovský parlament (velké díky), který už dříve rozhodl o odměnách pro nejlepší. Klíčovou podmínku, totiž aby aspoň kilogram papíru přinesli všichni žáci dané třídy, splnila z osmnácti tříd přesně polovina. A mezi nimi se pak už rozhodovalo podle průměrného počtu kilogramů na žáka. Do Smajlíkova a na Laser Game se tak za odměnu mohou těšit 5.A a 8.B. Speciální poděkování patří tradičně rodině Slunečkových a speciální uznání 9.A (i tady se zapojili všichni žáci).