Za sběr korunky. A za korunky?

před 2 roky, 17.10.2015 Skončil třídenní sběr. Nasbírali jsme téměř patnáct tun papíru.

Bezmála patnáct tun papíru se během tohoto týdne přemístilo z kontejnerů umístěných u naší školy do areálu společnosti Kovosteel. Stalo se tak při tradičním podzimním sběru a zásluhu na skvělém výsledku mají naši žáci i jejich rodiče. Speciální poděkování zaslouží všichni žáci, kteří v nepříliš vlídném počasí během tří dnů pomáhali paní školnici s nakládáním papíru. Organizaci celého sběru zajišťoval žákovský parlament, i tomu opakovaně patří uznání. A co s penězi, které škola díky sběru získá? Aneb za co nasbíraný papír vyměníme? Rozhodnou o tom opět žáci, a to právě prostřednictvím svého parlamentu. Ve hře je několik možností, třeba zvelebení školního klubu nebo další netradiční sedačky na chodbách školy. A možná ještě parlament překvapí dalšími nápady.