Za korunky ze sběru bude školní klub

před 2 roky, 2.5.2016 Děkujeme žákům i rodičům, klub se promění během prázdnin.

Více než sedmnáct tun papíru skončilo v kontejnerech společnosti Kovosteel díky úsilí našich žáků a vydatné pomoci jejich rodičů. Jarní sběr tak byl ještě úspěšnější než ten podzimní. Největší poděkování za to už kromě zmíněných žáků a rodičů patří paní školnici a žákům 5.B, kteří tři dny vydatně pomáhali s nakládáním papíru do kontejnerů.

Výsledek sběru je příjemný. Ne snad proto, že bychom se honili za rekordy. Opakovaně ale prokazujeme, že naši žáci si s pomocí rodičů umí vydělat peníze, které následně škola využije na rekonstrukci vybraných prostor. Sami žáci přitom rozhodli, že peníze získané jak podzimním, tak jarním sběrem využijeme na zásadní proměnu školního klubu. Přesněji – peníze vydělané sběrem pokryjí část nákladů, přibližně třicet procent rozpočtu. Další peníze dodá škola díky grantu, který na tento účel získala, a také díky darům od sponzorů. Pokud se nic mimořádného nestane, zásadní proměna čeká školní klub už během prázdnin.