Z deníku táborníků

před 5 roky, 25.7.2016 Ani letos nesměl chybět a opět měl úspěch! Náš tradiční tábor ve Vápenicích.

Pátek 1. července 2016

Parta správných dětí ze školy u Pálenice přistála ve hvězdném penzionu u Michalců ve Vápenicích. Hitem se okamžitě stala modrá barva, která zbarvila vlasy mnohých táborníků. Večer pak museli všichni podstoupit první vesmírnou očistu hlavy.

Sobota 2. července 2016

Nejstarší obyvatelé vyrazili prozkoumat novou planetu. Jejich průvodci se stali manželé Michalcovi z Kunovic, kteří je zavedli na překrásná místa. Mladší obyvatelé zůstali v základním táboře a pomalu si začínali zvykat na život u Hvězdné brány.

Neděle 3. července 2016

Hvězdná brána se zahalila do mraků a mlhy. Po obědě se počasí umoudřilo. Vlády se ujali Oriové, nejstarší táborníci. Připravili několik stanovišť, které museli projít Jaffové, Noxové, Tokrové a Asgardi.

Pondělí 4. července 2016

U Hvězdné brány spadla z oblaků Majka z Gurunu. Stala se společně se svou kamarádkou Zběsilou injekcí novou obyvatelkou Hvězdné brány. Strážkyně Hvězdné brány ji náležitě přivítaly i se všemi obyvateli. Odpoledne jsme vyrazili do okolí, kde jsme si stavili nové vesmírné domovy.

Úterý 5. července 2016

Vesmírný expres ověřil naše znalosti. Jídlo na nové planetě bylo vynikající, postupně jsme začali přibírat na váze.

Středa 6. července 2016

Dalším hitem Hvězdné brány se stala hra "vracečka". Hráli jsme ji v každé volné chvilce. Naši novou planetu navštívil pan farář Jaroslav Polách. S ním jsme podnikli cestu za hledáním prastarého pokladu. Poklad jsme našli!

čtvrtek 7. července 2016

Naše vesmírná expedice se rozhodla změřit své síly. Oriové, nejstarší táborníci, se ujali opět vlády. Prověřili zdatnost obyvatel Hvězdné brány. Večer se uskutečnilo velké odměňování, každý obyvatel obdržel vesmírný diplom. Nastal čas prozkoumat naše oddílové planety - piňáty. Uvnitř nás čekalo sladké překvapení.

Pátek 8. července 2016

Čas opustit naši novou planetu. Velké balení, úklid. Nesmí po nás zůstat ani stopa. Majka z Gurunu děkuje všem obyvatelům Hvězdné brány, zvláště pak Zběsilé injekci a strážkyním brány, které se staraly o

všechny obyvatele jako o vlastní.