Výuka

VÝUKA V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOL

Vážení rodiče, sumář toho, co s dětmi děláme v době uzavření škol, najdete na místě, na které jste zvyklí po celý školní rok, to znamená na těchto stránkách. Sumář v těchto dnech obsahuje týdenní nabídku, nikoliv povinnost, a je opravdu jen sumářem. Třídní i další učitelé respektují různé možnosti jednotlivých rodin a uzpůsobují tomu styl výuky (ten může být proto v každé třídě odlišný).

Vážení rodiče, místo mnoha dalších řádků jsme pro Vás s kolegou Karlem Opravilem, naším školním poradenským konzultantem, připravili krátké, sedmiminutové video.

Je (nejen) o Vás, o Vašich dětech a o škole v této době.

Máte-li chuť, můžete si ho pustit zde -

TIPY NA DOMÁCÍ VÝUKU BĚHEM UZAVŘENÍ ŠKOL NAJDETE V PŘÍLOZE NA TÉTO STRÁNCE

Na této stránce najdete v průběhu celého školního roku u všech vyučujících každý pátek nové informace o tom, na čem s dětmi ve svém předmětu v daném týdnu pracovali, jaké mají děti úkoly. Najdete zde také některé učební materiály, s nimiž děti ve výuce pracují, u některých vyučujících také ukázky písemných prací, které s dětmi napsali.

Rodiče tak prostřednictvím webových stránek školy dostávají ještě větší šanci sledovat dění přímo v jednotlivých hodinách, děti si na webu mohou najít materiály, s nimiž pracovaly ve škole. V tomto školním roce naplňujeme rubriku naposledy v pátek 12.6.2020.