Vysvědčení v režii žáků

před 2 roky, 1.2.2016 Proč si jen rozdat vysvědčení, když se třída může zabavit i jinak?

Děti dostaly těžký úkol. Vymyslet aktivitu, která zabaví ostatní spolužáky. A jak si s tím naše třída poradila? Skvěle! Zhlédli jsme krátké divadelní představení o tom, jak se dnes chová mládež, poučili jsme se o paličkování, hádali jsme povolání při pantomimě a ověřili svoje znalosti o škole při kvízu. To vše si pro spolužáky nachystali odvážlivci z naší třídy. Vyzkoušeli si, že zabavit ostatní a udržet pozornost dalších skoro dvaceti dětí není vůbec jednoduché. Ale protože jsou šesťáci děti šikovné, poslední předprázdninová hodina utekla tak rychle, že jsme nakonec měli strach, abychom vůbec stihli vysvědčení rozdat.