Vyšly poslední Kunupky školního roku

před 2 roky, 27.6.2015 V samém závěru školního roku vyšly avizované, slibované a očekávané Kunupky. Přečíst si je můžete v rubrice Školní časopis na levé liště tohoto webu (najdete tam také všechna předcházející čísla) nebo v příloze tohoto článku.

V samém závěru školního roku vyšly avizované, slibované a očekávané Kunupky. Přečíst si je můžete v rubrice Školní časopis na levé liště tohoto webu (najdete tam také všechna předcházející čísla) nebo v příloze tohoto článku. Na vydávání Kunupek se v tomto školním roce podílely Karolína Klišíková, Adéla Mládková, Vanda Charbutová, Šárka Malinová, Alžběta Černá, Karolína Tkadlecová, Romana Šáchová a Klára Kopuncová, to vše pod odborným dohledem češtináře Jana Kamrly.