Vyšly další Kunupky

před 2 roky, 20.5.2016 Přečtěte si další číslo oblíbeného školního časopisu

Může to být dobrý tip na víkendové čtení, aktuálně totiž vyšly třetí Kunupky, časopis žáků naší školy. Pravidelní čtenáři už vědí, že se mohou těšit na své oblíbené rubriky. Opět nechybí rozhovor s absolventkou školy (tentokrát je to Vendula Kulihová), v rubrice Dvojčata se představují sestry Bříštělovy, v Kunupkách znovu najdete rubriku Nikdo není dokonalý, poradnu Šimona a Tadeáše a rubriku To, nebo to (odpovídají paní učitelky Pavlišová a Strýčková). V závěrečném fotorománu hrají hlavní roli osmáci a problematické vysvědčení.

Redakční tým opět pracoval pod vedením češtináře Jana Kamrly, a to ve složení: Romana Šáchová, Klára Kopuncová, Lucie Herbánská Šimon Ludvíček, Tadeáš Skála a kolektiv hochů osmé třídy. Kunupky najdete v příloze tohoto článku i na pravé liště našeho webu.