Výsledky rodičovské ankety

před 2 roky, 29.4.2016 Přečtěte si, jak se na naši školu dívají rodiče

Vážení rodiče, na dubnových třídních schůzkách jste vyplňovali anketu, ve které jste se mohli podrobně vyjádřit k práci naší školy.

Týden po třídních schůzkách Vám nabízíme kompletní, podrobně zpracované výsledky této ankety, najdete je v přiložených souborech.

Ve vizi naší školy mimo jiné konstatujeme, že chceme:

1. Být školou, ve které učitelé i žáci přemýšlejí nad tím, co, jak a proč dělají.
  2. Být školou, jejíž žáci na základě znalostí a dovedností získaných ve škole umí řešit problémy běžného života.

Často se na školu snažíme dívat nikoliv pohledem svým, ale pohledem Vás, rodičů. A chceme, abyste věděli, že:

1. Vaše dítě může ve škole zažít pocit úspěchu.
  2. Vaše dítě se ve škole může cítit bezpečně.
  3. Když už se stane jakýkoliv „průšvih“, že má řešení.

Nesmírně si vážíme výsledků ankety, vyplývá z nich, že rozumíte tomu, jakou chceme dělat školu. A že tuto představu s námi sdílíte. Troufám si tvrdit, že výsledek, který Vám předkládáme, je v podmínkách českého školství ojedinělý. A kromě toho, že jsme na tento výsledek pyšní, nás výrazně zavazuje do budoucnosti. Děkujeme Vám za ochotu, se kterou jste vyplnili dotazníky, i za důvěru. Vážíme si jí, pozitivní zpětná vazba je pro nás motivující.

Za celý náš tým

Marek Tvrdoň, ředitel školy

A něco navíc.: Před třídními schůzkami jsme se ptali, jestli na "rodičáky" znovu přijde 93% rodičů jako v llistopadu. Rekord jsme sice nepřekonali, ale účast 91,08% rodičů považujeme za fantastickou. Děkujeme, že nám pomáháte tvořit školu pro Vaše děti.