Vyplouváme!

před 2 roky, 3.9.2015 Zanořit se pod mořskou hladinu, před tím se ještě chytit za nos, aby voda nenatekla dovnitř, po pár tempech zase vyplavat a s úsměvem zamávat publiku.

Celý tento proces absolvoval pedagogický tým naší školy během prvního zářijového dne. Splnil tím slib spojený s netradičním zahájením školního roku, který jsme během prázdnin umístili na náš web v ještě netradičnější video pozvánce (slíbili jsme v ní moře, konkrétně moře Možností, Objevů, Řádků, Emocí).

O zdánlivě drsný rituál se ale jednalo jen zdánlivě. Moře představovala modrá plachta zahradního bazénu a voda v něm chyběla úplně. Publikum ovšem bylo opravdové, tvořilo ho 367 žáků naší školy. Těm jsme výše uvedeným způsobem představili známé i nové tváře v pedagogickém týmu, postupně jednu po druhé. Zahájením, které nebývá v jiných školách zrovna obvyklé, jsme opakovaně chtěli říct. „Baví nás vymýšlet pro vás nové věci a jsme na to znovu připraveni.“ Tak šťastnou plavbu po celých deset měsíců.

P.S.: A protože jsme na našem webu během prázdnin vyzvali všechny žáky i rodiče, aby hádali, čím učitelé letos překvapí, vyhlásíme pochopitelně vítěze. Ocenili jsme tentokrát rychlost, takže cenu dostane Viktorie Gášková z 2.A. A co Viktorka tipovala? „Učitelé letos přijedou v hasičském autě!“ Tak třeba za rok…

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky, které poprvé představíme v pondělí 7. 9. 2015. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.