Vydělávali jsme sběrem papíru

před 1 rokem, 25.10.2016 Skončil třídenní sběr. Nasbírali jsme víc než šestnáct tun papíru.

Více než šestnácti tunami papíru jsme během minulého týdne zaplnili několik opravdu velkých kontejnerů společnosti Kovosteel. Tradiční podzimní sběr tak má ještě tradičnější výsledek, díky úsilí našich žáků a také díky vydatné pomoci jejich rodičů totiž standardně nasbíráme mezi patnácti až sedmnácti tunami papíru. Takto vydělané peníze vždy investujeme do prostor školy. Kam konkrétně? Rozhodnou o tom opět žáci, a to prostřednictvím svého parlamentu. Právě žákovský parlament se na organizaci i na průběhu sběru výrazně podílí. Speciální pochvalu tentokrát podle pana učitele Kamrly zaslouží Vojtěch Orság (6.B), Roman Hubík a Patrik Poliak (oba 8.B).

A pokud Vás zajímají statistické údaje spojené s podzimním sběrem papíru, podívejte se na tabulku pod článkem.