Vrátil se k nám pohár

před 2 roky, 27.4.2018 Po roční odmlce jsme vyhráli Pohár osvobození

Vyhráli jsme spoustu bitev a v konečném součtu také válku. Bojová terminologie ale v případě tradičního Poháru osvobození neplatí, obě kunovické základní školy spolu soupeřily korektně a v duchu pravidel. A přestože nás nesmírně těší, že se pohár po roční odmlce vrátil zase k nám, máme stejnou radost i z toho, že soutěžící z obou škol si dokázali vzájemně zatleskat a pogratulovat.

Podle nepsaných pravidel se při organizování Poháru osvobození obě kunovické základní školy střídají. Letos byla řada na nás a vyučující tělesné výchovy ve spolupráci s kolegyněmi z prvního stupně připravili disciplíny, ve kterých bylo nutné prokázat jak individuální dovednosti, tak zvládnout týmové pojetí. Fakt, že se do soutěží zapojili téměř všichni žáci obou škol, svědčí o tom, že organizátoři svoji roli zvládli. Poděkování patří jim, stejně jako všem vyučujícím i soutěžícím žákům z obou škol. Tak zase za rok.