Vracíme rubriku Výuka

před 27 dny, 26.9.2019 Od pátku 4.10.2019

Vážení rodiče, od pátku 4.10.2019 na našem webu opět najdete rubriku Výuka. Na začátku školního roku jsme ji zrušili, protože na základě zpětné vazby od žáků jsme byli přesvědčeni, že rubrika není využívána natolik, abychom do ní nadále vkládali úsilí a čas.

Během září jsem ale od Vás, rodičů, dostal větší množství e-mailů s prosbou o vrácení této rubriky. Následně jsme si Vás dovolili vyzvat, abyste nám své názory na rubriku buď poslali e-mailem, nebo hlasovali na facebooku. Oběma uvedenými způsoby jsme obdrželi 65 názorů, 50 od rodičů, 15 od žáků. Pro zachování rubriky se vyslovilo 75% hlasujících.

Co nás během ankety potěšilo:

• Už jen zájem, který vzbudila. I když – jestliže 49 rodičů po něčem touží, znamená to, že to máme automaticky dělat, když zbývajících 350 rodičů se buď nevyjádří nijak, nebo rubriku nepotřebují?
  • Vstřícná komunikace většiny rodičů, za tu jsem vážně moc rád.
  • Schopnost a ochota mnoha rodičů popsat vnitřní rozpor – touhu po samostatnosti dítěte, a zároveň potřebu mít kontrolu nad jeho školními povinnostmi. Moc za tu otevřenost děkuji a vážím si jí.
    ​Marek Tvrdoň