Večerníčkovskou trasu prošlo 45 předškoláků

před 2 roky, 22.1.2016 V září 2016 otevřeme dvě první třídy

Melodii z Pohádek z mechu a kapradí prostě musíte milovat! Pokud tedy zrovna neučíte v kunovické základní škole U Pálenice a zmíněná melodie vás pět hodin neprovází při zápisu žáků do prvního ročníku. To si ji pak budete zpívat tak trochu proti své vůli.

Jenže o učitele tady vůbec nešlo. Důležité je, že se zmíněnou melodií a s úsměvem na rtech školu v pátek 22. 1. 2016 opouštěli ti, kteří do ní přišli kvůli zápisu do prvního ročníku. Ať už to byli předškoláci, jejich rodiče nebo prarodiče. Na cestu lemovanou postavami z večerníčků se těch předškoláků vydalo 45. Klíče od pohádkové „páleničářské“ školy a volnou vstupenku na první zářijový den získalo 36 dětí. A protože další předškoláky na večerníčkovskou trasu zatím nepustila nemoc, je reálné, že do školních lavic v září usedne 39 nových prváčků. A to je dobrá zpráva jak pro rodiče, protože můžeme otevřít dvě první třídy, tak pro školu. Vážíme si Vašeho zájmu a Vaší důvěry.