Vánoční výstava

před 2 roky, 16.12.2015 Úspěch ve výtvarné soutěži a kousek vánoční radosti zažili žáci naší školy spolu se svými rodiči na vernisáži v Dolním Němčí.

Jako každoročně i letos se žáci 1. stupně v hojném počtu zapojili do soutěže, která byla tentokrát vyhlášena na téma Domov. Porota vybírala ze stovek prací, do soutěže se přihlásili žáci dvanácti škol ze Zlínského kraje a jedna škola ze Slovenska. A kdo byli tedy ti úspěšní? První místo v kategorii 1. – 3. tříd získala Veronika Machálková z 3. A, která namalovala rodinu u šálku čaje. První místo přebíral také Šimon Turčinek z 5. A v kategorii 4. – 6. tříd., který obhájil prvenství z minulého ročníku. Natálii Žákové z 6. A zabrala její prostorová práce „ Srdce města“ spoustu práce. Za kreativní tvoření jí bylo předáno 2. místo v kategorii 4. – 6. tříd. Všem výhercům blahopřejeme. Ceny předával starosta Dolního Němčí a přítomní radní ze Zlínského kraje. Po vyhodnocení výtvarné soutěže následoval bohatý kulturní program a výtvarné dílny v krásně vánočně nazdobené škole.