Vánoční sportování

před 3 roky, 20.12.2017 Žáci druhého stupně změřili své síly ve florbalu a volejbale.

Příjemné sportovní dopoledne strávilo celkem 60 chlapců a dívek v tělocvičnách naší školy. Děvčata soutěžila ve volejbale v mladší kategorii (6. a 7. třídy) a starší kategorii (8. a 9. třídy) a uhrála celkem 3 miniturnaje. Celé dopoledne děvčata hodnotila jako pěkné sportovní zápolení s vyrovnanými výsledky a krásnými výměnami. Shodla se na tom, že vítězkami jsou všechny zúčastněné hráčky. Za velkou podporu a fandění děkujeme žáčkům z 1. B, kteří se za námi přišli do tělocvičny podívat a zatančili si s námi na tři známé písničky.

Chlapci se utkali ve dvou skupinách po čtyřech týmech ve florbale. Mladší žáci hráli v početní výhodně 4 hráčů. Tým starších žáků se skládal pouze ze tří hráčů. Každé utkání trvalo 7 minut a hrálo se bez brankářů. Z každé skupiny postoupily do semifinále dva týmy, které se utkaly o postup do finále. Poražení si zahráli o třetí místo. Děkujeme všem hráčům za nasazení a chuť sportovat v duchu fair play. Níže jsou uvedeny výsledky našeho turnaje florbalistů.

1. místo – Martin Hanáček, Matyáš Kolůch a Štěpán Skopal, všichni z 9. A
  2. místo – Patrik Bída, Andrej Ilenčík a Jan Šobáň, všichni z 8. A
  3. místo – Matyáš Ondrůšek ze 6. A, Filip Hanáček ze 6. B, Jakub Míšek a Vojtěch Orság ze 7. B