Vánoční shromáždění

před 6 měsíci, 20.12.2018 S novinkami i s přípitkem

Členové žákovského parlamentu seděli u svátečně prostřeného stolu a Vánoce byly všude. Na obrázcích spojených s vánočními tradicemi i v poselství tříd, která s větší či menší pomocí (to podle věku dětí) sepsali žáci a pronášeli třídní (připodobnění 9.B k vánočnímu stromečku fakt nadchlo). Došlo i na tři (oloupané) oříšky pro školu a na tradiční ohlédnutí za školními akcemi minulých měsíců.
O vánočním žákovském shromáždění prostě platilo totéž, co platí o naší škole. Tradiční a osvědčené akce zůstávají, ale vždy měníme jejich scénář. V případě všech shromáždění za to vážně velké poděkování patří žákovskému parlamentu a také vyučujícím Zdence Peterkové a Lucii Kudlové, které s parlamentem od začátku školního roku skvěle pracují. Děcka a kolegyně, smekáme! I díky Vašim nápadům a dřině si jednou za dva měsíce užíváme společné chvíle. A když jsme vánoční shromáždění jako už tradičně končili zpěvem koled a netradičně také přípitkem (nealkoholickým) šampaňským, věděli jsme, že ke stromečku máme hodně blízko.
Tak to je už letos (skoro) všechno. Ještě jeden den a půjdeme domů. Na Vánoce domů!