Vánoční laťka 2015

před 2 roky, 19.12.2015 Jaká sportovní aktivita je typická v předvánočním čase na naší škole?

Je to skok vysoký, každoročně probíhá soutěž - Vánoční laťka. Souboj o medailové pozice byl i letos ve všech kategoriích velmi napínavý. Úžasné bylo pozorovat zejména menší děvčata, která se dokázala protlačit na stupně vítězů. Mezi páťačkami zvítězila Julka Bříštělová (115 cm), v šestém ročníku Petra Čechová (120 cm), v osmém ročníku všechny vítězstvím překvapila Terka Zelinková (125 cm). Zajímavé je i to, že v 7. a 9. ročníku zvítězila děvčata stejným výkonem 135 cm, Eliška Šišperová mezi sedmačkami a Pája Vlčnovská mezi deváťačkami. O nejlepší výškaře bojovali i kluci. Nejkvalitnější soutěž proběhla v devátém ročníku. Vítězný skok Petra Kadaha měřil 160 cm. V osmém ročníku zvítězil Jan Hartman skokem 135 cm. Nejlepším výškařem sedmáků je Štěpán Skopal, který překonal laťku ve výšce 130 cm. Z šesťáků vyskočil nejvýš Vašek Konečný – 120 cm. Jako poslední soutěžili v hektickém předvánočním čase kluci z pátého ročníku a nejšikovnějšími skokany jsou Vojta Orság a Adam Škrášek, kteří zdolali výšku 115 cm. Vánoční laťka byla poslední sportovní soutěží roku 2015. Všem žákům, kteří reprezentovali naši školu, ještě jednou děkujeme a všem dohromady přejeme krásné Vánoce a chuť do sportování i v roce 2016.