Vánoce v naší škole budou bílé

před 9 dny, 4.12.2017 A když nám pomůžete, bude možná i chumelit

Vánoce v naší škole budou bílé! Meteorologové nad tím sdělením sice nevěřícně kroutí hlavou, my to ale víme s jistotou. Bílo u nás bude stoprocentně, a pokud nám trochu pomůžete, může to být pořádná chumelenice! Stačí, když na tradiční Ježíškovy dílničky zavítáte v bílém oblečení, nebo alespoň s bílými doplňky.

Kdy? Čtvrtek 14.12., od 14.00 do 18.00.

Kde? ZŠ Kunovice, U Pálenice

Tahák programu: Odehraje se v době od 16.00 do 17.00 v tělocvičně.

Možná, že všech předvánočních akcí máte už plný kalendář. Tu naši si tam ale určitě přidejte a upřednostněte ji před ostatními, vyplatí se to. Říkáme, že je tradiční. Jenže platí to ještě? Tradiční vánoční tvoření totiž znovu, ostatně jako obvykle, obohatíme o řadu novinek. Všechny ještě neprozradíme (tušíte, proč školou putují jehlice na pletení, proč se po schodech už prošel sněhulák a s čím na závěr programu přijde pedagogický sbor?), některé ale rádi sdělíme už teď.

V hlavním programu (tělocvična 16.00 – 17.00) znovu vystoupí VŠECHNY třídy (opravdu úplně všechny, předvedou se i ti nejstarší, toho si hodně vážíme) a pochopitelně celý pedagogický sbor (můžeme ještě vůbec vymyslet nějaké překvapení?). Od 17.00 podáváme za symbolickou cenu vánoční punč pro dospělé a nealkoholický pro děti. Přesněji – podávat ho budou ochotní členové hlavního výboru sdružení rodičů. A po buchtotéce, která měla premiéru v červnu 2016, přidáváme letos na Vánoce první ročník cukrotéky. Vzorky vánočního cukroví, které přinesete, budou k zobnutí na „modrém“ patře, vedle punče. Moc Vám děkujeme za ochotu. A na oplátku, i my máme pro Vás dárek, pro svoji rodinu ho od nás během dílniček dostane každý žák naší školy.

Ježíškovy dílničky tak opět nabídnou obvyklý základ v podobě možnosti vyrobit si dárek pro sebe či své nejbližší,  doplněný o řadu charitativních počinů. Všechno zatím prozradit nemůžeme, tak nás prostě navštivte. Přijďte se k nám naladit na Vánoce. Přijďte se potkat. Těšíme se na Vás!