Už střiháte metr?

před 1 rokem, 14.8.2017 Nabízíme Vám základní informace o zahájení nového školního roku

Tak už střiháte metr? A je to metr radosti, nebo hrůzy? Ať už je to, jak chce, začátek školního roku se zkrátka a dobře blíží. Pokud Vás ta skutečnost příliš netěší a třeba ani nezajímá, tak snad nepohrdnete aspoň základními informacemi. Tady jsou všechna potřebná fakta spojená se zahájením školního roku pro žáky druhých až devátých ročníků (pozvánku pro prváčky najdete na jiném místě tohoto webu).

Žáci druhých až devátých ročníků začínají v pondělí 4.9.2017 v 08.00 v prostoru před hlavním vchodem do školy. A nebyli bychom to my, kdybychom Vám ještě před zahájením školního roku nenabídli zase nějaké překvapení. Předloni jsme Vám slíbili moře (ZDE), loni jsme přišli s hádankou (ZDE). A letos? Nechte se překvapit, odpověď najdete na těchto stránkách během posledního prázdninového týdne.

A aby byly informace úplné, dodáváme, že výuka pro žáky druhých až devátých tříd potrvá v pondělí 4.9.2017 pouze jednu vyučovací hodinu, od úterý se bude učit podle rozvrhu, který žáci obdrží. Mimochodem – tento rozvrh najdete už během příštího týdne na webových stránkách naší školy (horní lišta, rubrika Rozvrhy). Už během prvního dne ve škole dostanou všichni žáci kompletní informační brožuru, ve které budou všechny podstatné informace spojené s novým školním rokem. Tuto brožuru rozešleme ještě před zahájením školního roku v elektronické podobě zákonným zástupcům našich žáků a umístíme ji také na web. Vyplatí se sledovat naše webové stránky.

A pokud si chcete připomenout atmosféru loňského prvního září, můžete ZDE