Uvítání u Boříka. Buďte na mě hodní!

před 2 roky, 3.9.2015 Sice měl menší aktovku než naši noví prváčci. Jinak ale působil dospěleji než oni. A není divu, vždyť školák Bořík oslavil dnes, prvního září 2015, už své dvanácté narozeniny.

I jinak byl Bořík ve srovnání s našimi žáky ve výhodě, na podobně velká shromáždění je totiž zvyklý. Sáhnout si na nos školáka Boříka, zavřít oči a tajně, vůbec ne nahlas, jen v duchu vyslovit své přání, to je příjemná tradice, kterou každoročně absolvují všichni prváčci v Kunovicích.

Těch našich prváčků přišlo letos k soše školáka Boříka čtyřicet osm. A s nimi i jejich třídní učitelky, Mgr. Ivana Janásová a Mgr. Hana Drštičková. Přání jsme ze školáků ani z třídních učitelek nemámili, vždyť jsou tajná, tak nahlas aspoň to jedno, se kterým za námi sám přišel jeden z našich prváčků. „Že tady na mě budete všichni hodní?“

Místo odpovědi ještě jedno přání. Tentokrát nikoliv od prváčků, ale směrem k nim a k jejich rodičům. Je od celého našeho týmu a zní. „Ať se vám u nás ve škole líbí!“

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky, které poprvé představíme v pondělí 7. 9. 2015. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.