"Uvařili jsme" žákovské shromáždění

před 4 měsíci, 1.3.2018 Tradiční setkání s jistotami i s novinkami

Vzali jsme osvědčené suroviny (přehled všech větších akcí, které jsme v posledních dvou měsících absolvovali), vsadili na jistoty v podobě výborných moderátorů, nabídli bonbónek prostřednictvím skvělého videa z lyžařského kurzu, představili nováčky pedagogického sboru, motivovali jsme výkony z olympiády a přišli s novou podobou „štafetového“ kolíku. To vše jsme smíchali dohromady a vytvořili recept na tradiční žákovské shromáždění, třetí ve školním a první v kalendářním roce.

A teď trochu podrobněji. Z minulých akcí zaujaly především lyžák sedmáků a školní ples. Přesvědčivými moderátory byli opět Ondřej Kavka a Šimon Ludvíček, „videomoučník“ z lyžáku servíroval šéfkuchař David Vlčnovský. Kvíz s úkolem poznat, kdo se skrývá za nápovědou, vítal na půdě školy nové kolegyně, Lucii Hoferkovou, Magdalénu Juříkovou a Lucii Pijáčkovou. Tradiční štafetový kolík, který má na počest Ester Ledecké nově podobu lyžařské hůlky, předávali vyučující Hana Drštičková a Milan Novák, kteří s parlamentem poslední dva měsíce pracovali. A kdo hůlku převzal? Paní učitelky Lucie Bártová a Ivana Janásová, přejme jim i celému žákovskému parlamentu vzájemným porozuměním naplněné dva měsíce. Tak v květnu zase v tělocvičně, je fajn, když může být celá škola jednou za čas pospolu.