Učitelská hádanka

před 24 dny, 31.8.2017 Učitelé (znovu) ve filmu

Pár dnů před koncem prázdnin sice ještě nejsou ve škole ti nejdůležitější, totiž naši žáci, ale my už začínáme učit. Nebo přesněji – využíváme správné didaktické postupy, především motivaci a odměnu. Konkrétně? Přicházíme k Vám s filmovou hádankou. Hraje v ní kompletní pedagogický sbor naší školy, a to je přece dostatečná motivace, abyste si ten film pustili. A odměna? První tři žáci, kteří vyluští hádanku a pošlou její kompletní řešení na e-mailovou adresu zskunup@zskunup.cz, získají odměnu, kterou jim předáme čtvrtého září při slavnostním zahájení nového školního roku.

Čtyři a půl minuty trvající video najdete níže. Bavte se nad ním tak, jako jsme se my bavili při jeho tvorbě a jako nás baví učit.

A čtěte naše stránky, během pátku na nich najdete tradiční informační brožuru, která bude obsahovat všechny potřebné informace související se školním rokem 2017/2018. Kromě připravovaných novinek i kompletní nabídku kroužků pro nový školní rok. Těšíme se na Vás.