Učitelská hádanka

před 3 měsíci, 31.8.2017 Učitelé (znovu) ve filmu

Pár dnů před koncem prázdnin sice ještě nejsou ve škole ti nejdůležitější, totiž naši žáci, ale my už začínáme učit. Nebo přesněji – využíváme správné didaktické postupy, především motivaci a odměnu. Konkrétně? Přicházíme k Vám s filmovou hádankou. Hraje v ní kompletní pedagogický sbor naší školy, a to je přece dostatečná motivace, abyste si ten film pustili. A odměna? První tři žáci, kteří vyluští hádanku a pošlou její kompletní řešení na e-mailovou adresu zskunup@zskunup.cz, získají odměnu, kterou jim předáme čtvrtého září při slavnostním zahájení nového školního roku.

Čtyři a půl minuty trvající video najdete níže. Bavte se nad ním tak, jako jsme se my bavili při jeho tvorbě a jako nás baví učit.

A čtěte naše stránky, během pátku na nich najdete tradiční informační brožuru, která bude obsahovat všechny potřebné informace související se školním rokem 2017/2018. Kromě připravovaných novinek i kompletní nabídku kroužků pro nový školní rok. Těšíme se na Vás.