Učitelé ve filmu. Těšíte se na nás?

před 1 rokem, 26.8.2016 Televize sice nepřijela, ale učitelé hrají ve filmu!

První tři pracovní dny v novém školním roce má za sebou kompletní pedagogický tým naší školy. Dva z nich jsme strávili na už tradiční výjezdní poradě. A protože děláme práci, která nás baví, chtěli jsme (také už tradičně) pobavit i návštěvníky našich webových stránek. Jak se nám to podařilo, můžete posoudit sami po zhlédnutí „filmové“ pozvánky na nový školní rok. Najdete ji ZDE

A pokud napoprvé neporozumíte úplně všemu, co učitelé v pozvánce povídají, neztrácejte trpělivost. Nápovědu, jak rozluštit novou páleničářskou řeč, najdete v titulku na konci videa. První tři žáci, kteří rozluští kompletní text a pošlou ho na e-mailovou adresu zskunup@zskunup.cz, získají odměnu, kterou jim předáme prvního září při slavnostním zahájení nového školního roku.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Nejpozději v úterý dopoledne na nich najdete tradiční informační brožuru, která bude obsahovat všechny potřebné informace související se školním rokem 2016/2017. Kromě připravovaných novinek i kompletní nabídku kroužků pro nový školní rok. Těšíme se na Vás.