Učitelé na soustředění. Překvapení v pátek!

před 2 roky, 29.8.2015 Sportovci by tomu říkali soustředění před začátkem sezony. A učitelé to označují názvem výjezdní porada.

Není tak dlouhá jako sportovní soustředění, v našem případě trvala dva dny a s výjimkou jediného léta jsme ji absolvovali vždy během posledních devíti školních roků. Pod pokličku necháme nahlédnout jen heslovitě. Zabývali jsme se tím, co ve škole funguje více a co méně. Neboli tím, v čem chceme pokračovat, co chceme podpořit, a co naopak zasluhuje změnu. A hodně jsme se zaměřili na novinky, které připravujeme pro rodiče i pro žáky. Je jich opravdu MOŘE a nejen na těchto stránkách Vás s nimi buď už seznamujeme, nebo postupně seznamovat budeme. Nezapomínáme ani na to, že jsme slíbili překvapení. Na těchto webových stránkách ho najdete už v pátek 28. 8. 2015. Připomínáme, že až do pátku, do 07.00, můžete hádat, čím překvapíme letos. Své tipy, prosím, pište na zskunup@zskunup.cz . Odměníme autory odpovědí, které se nejvíc přiblíží realitě, i autory, jejichž odpovědi budou nejvtipnější nebo nejzajímavější.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu (ne delší než dva týdny) proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily.