Typ pro Ježíška

před 1 rokem, 6.12.2016 Zábavné příběhy pro děti

Listopadové povídání o humorných knížkách s knihovnicí uherskohradišťské knihovny H. Hanáčkovou bylo tak poutavé, že děti škemraly o přídavek. Seznámila je s publikacemi, které jsou pro ně jako ušité. Jsou zábavné a určitě u nich posílí zájem o čtení. Co by jim teda mohl Ježíšek naložit? Např. něco z řady knížek o Jirkovi od R. Crompton, např. Jirka a Vánoce, Jirka v hlavní roli a další. Od R. Goscinniho jsou zase zábavné publikace o Mikulášovi, např. Mikulášovy přestávky - patálie - prázdniny a další. Komixy o Asterixovi a Obelixovi od téhož autora se budou také určitě líbit. Z našich autorů pak od V. Steklače Boříkovy lapálie, Pekelná třída, Jak jsme se učili slušně nadávat, ale také od K. Poláčka Bylo nás pět, od M. Švandrlíka Neuvěřitelné příběhy žáků Kopyta a Mňouka či od J. Kahouna Moucha roku.