Týden čtení, četli jsme v kunovské knihovně

před 2 roky, 6.3.2016 Březen - měsíc čtenářů.

Týden čtení je akcí v rámci projektu Čtenáři, zastavte se aneb čte celá rodina. 3.3. jsme si přinesli do knihovny svou oblíbenou knihu, abychom ji představili a přečetli z ní, jak nejlépe dovedeme. Tématem dne bylo čtení pohádek a jejich filmové verze. Dostali jsme Čtenářský deníček pro děti a rodiče, do kterého jsme si zapisovali kdo, co, jak dlouho a jak dobře četl. Tento deníček je hlavní součástí akce Škola naruby a vybízí ke společnému čtení rodičů a dětí. Za své čtení jsme dnes nedostali známku do žákovské knížky, odměnou nám bylo dopoledne  strávené společně nad knihami v příjemném prostředí provoněné knihovny. Od milých paní knihovnic jsme dostali za své výkony kromě velikánské pochvaly i věcnou odměnu, mapu Zlínského kraje, omalovánky ze Slovácka, sladkost a na závěr zfilmovanou pohádku - ta byla přece tématem čtení. V knihovně se nám líbí a už se těšíme a připravujeme na tajemnou a pohádkovou Noc s Andersenem, kterou tu za měsíc strávíme.