Třídní schůzky. Kolik přijde rodičů?

před 2 roky, 19.4.2016 Překonáme znovu 90% účast?

Přijde na třídní schůzky znovu víc než 90% rodičů? Uvidí se už brzy. Tradiční „rodičáky“ se pro všechny třídy s výjimkou devátého ročníku uskuteční ve čtvrtek 21. 4. 2016 (deváté ročníky v úterý 26. 4. 2016). Pro všechny, kteří žijí s naší školou, to není nová informace, pozvánky jsme posílali v dostatečném předstihu.

Věříme, že třídní schůzky v naší škole nejsou stresující záležitostí, a proto Vám i nyní kromě tradičních informací (studijní výsledky, atmosféra ve třídě) nabízíme něco navíc. Proč se vyplatí na třídní schůzky přijít?

• Nabídneme Vám možnost vyjádřit se k práci školy. Uděláme to způsobem tradičním (anonymní písemná anketa) i netradičním (překvapení u vstupu do školy).
  • Pozveme Vás na unikátní happening, který připravujeme na pátek 3. 6. 2016. Happening se ponese v duchu motta „Jsme jeden tým!“

Těšíme se na viděnou ve škole.