Třída 1.A přála maminkám

před 2 roky, 13.5.2016 Ve čtvrtek 12. května přišly na pozvání svých dětí nejen maminky, ale i babičky a celé rodiny

Děti z 1. A nejprve své vystoupení ke Dni matek dopoledne představily obecenstvu z první a obou druhých tříd. A odpoledne už netrpělivě vyhlížely maminky.

Před zaplněnou třídou zazpívaly písničky o jaru a žížale. V pohádce Červená karkulka vlci v maskách postrašili Karkulky, holoubek odpovídal na dotazy zvídavých dětí, přišli i tři malí zahradníci. Medvěd vyhnal z boudy myšku Hrabalku, žabku Kuňkalku, zajíčka Ušáčka, lišku Ryšku i vlčka…. Představili se šikovní zpěváci, muzikanti, recitátoři a všichni se moc snažili.

Každá maminka potom dostala přáníčko, karafiát a některá i pusu. „… za Tvou lásku, za Tvou starost, chci Ti dělat samou radost“, přály děti maminkám.