Trasu zápisu prošlo 52 dětí

před 8 měsíci, 7.4.2017 Otevřeme dvě první třídy

Dvě, nebo jedna? Jedna, nebo dvě? Když rodiče odcházeli ze dvou našich předškoliček, byla to nejčastější otázka, na kterou jsme museli ve škole odpovídat. Týkala se počtu tříd, které otevřeme v září 2017. „Vydržte do zápisu, nechceme věštit z křišťálové koule,“ odpovídali jsme. A pro všechny trpělivé už máme odpověď. „Dvě, stejně jako v předchozích letech, v září otevřeme znovu dvě první třídy!“ K zápisu, který se uskutečnil v pátek 7.4.2017, totiž přišlo 52 předškoláků. A na 42 z nich čekal na konci cesty lemované postavami a zvířátky z venkovské farmy příjemný vzkaz: „Vítej v našem kolektivu, v září se těšíme na viděnou!“

Tak ještě jeden vzkaz pro rodiče těchto předškoláčků. Vážíme si Vašeho zájmu a Vaší důvěry. Vždyť v září 2017 otevřeme poprvé v historii školy 18 tříd!