Tarzani v bazénu

před 3 roky, 4.6.2018 9.A prožila výlet snů

Říká se: „Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.“ Nám se to podařilo. Po roce jsme se opět vydali do Beskyd, kde nám loni rozmary počasí výrazně narušily naše plány. Letos to ale klaplo! Zažili jsme opět sluníčko a vedro, ale i bouřky a lijáky. Tarzanii v Trojanovicích jsme však tentokrát pokořili. Unaveni, ale šťastni jsme s batohy na zádech vyšli vstříc dalším zážitkům. Ty pro nás připravil ing. Vítězslav Skopal, tatínek jednoho z nás.

Po náročné pěší túře (kdy si někteří sáhli téměř na dno svých sil) jsme vydechli úžasem před hotelem Prosper na Čeladné. Další část dvoudenního výletu už pro nás byla rekreací. Příjemné prostředí, vstřícný personál, nádherné pokoje, skvělá kuchyně. A třešničkou na dortu byl bazén a sauny. Užili jsme si všeho dosyta. Na páteční večer nám byl nabídnut i salonek. Lovecký. A v něm samé dobroty! To však zdaleka nebyl konec všem překvapením. Sladká tečka, a to doslova, na nás v sobotu odpoledne čekala v hotelové cukrárně. Mňam!

Lehce unaveni, ale nadmíru spokojeni a plni úžasných dojmů a zážitků jsme se z Čeladné vraceli do Kunovic.

Pane inženýre Skopale, obrovský dík za Vaši velkorysou nabídku, díky které jsme prožili náš poslední výlet. Výlet z říše snů!!!

                              Vaše vděčná 9.A