Tak už se to blíží

před 3 dny, 15.8.2019 Informace spojené se zahájením školního roku

Dvě první prázdninové středy jsou za námi. Ať si tu skutečnost připouštíte nebo jste nad věcí, začátek školního roku už je na dohled. Tady jsou všechna potřebná fakta spojená se zahájením školního roku (pozvánku pro prváčky najdete na jiném místě tohoto webu, stejně jako informace spojené s provozem školní družiny a školní jídelny).
Zahájení výuky. Žáci druhých až devátých ročníků začínají v pondělí 2.9.2019 v 08.00. Pro žáky druhých až devátých tříd potrvá v pondělí výuka pouze jednu vyučovací hodinu, od úterý se bude učit podle rozvrhu (v úterý ale ještě nebude odpolední vyučování).
Rozvrhy. Najdete je na horní liště našeho webu v rubrice Rozvrhy.
Už v pondělí 26.8.2019 umístíme na naše webové stránky kompletní informační brožuru, ve které budou všechny podstatné informace spojené s novým školním rokem, včetně nabídky školních kroužků. Vyplatí se sledovat naše webové stránky.