Tak už ho tady máte!

před 6 roky, 7.9.2015 Avizovali jsme ho od srpna. A teď je nový web naší školy skutečností. Ať se na našich webových stránkách cítíte dobře.

Nové webové stránky naší školy jsou na světě! Uff! Věřte nebo ne, poprvé jsme na jejich nové podobě začali pracovat už v březnu. To se na schůzkách vedení školy a webmastera Martina Šáděry rodila základní podoba webových stránek, hledala se jejich struktura. Od června tuto pracovní skupinu rozšířili dva pedagogové, konkrétně Mgr. Iva Pavlišová a Mgr. Jan Kamrla. Především oni dva pak během srpna strávili určitě víc než stovku hodin u počítačů, aby celý proces dokončili. O co jsme se během příprav nového webu snažili? Rubriky, které jsou nejčastěji navštěvované, jsme „vytáhli“ na horní lištu, abyste je měli stále po ruce. Ještě víc než dřív jsme zvýraznili roli aktualit, na častou obměnu zpráv na našem webu jste si totiž už dávno zvykli. A web jsme se snažili vytvořit tak, aby byl uživatelsky maximálně přehledný a zároveň aby obsahoval všechny potřebné informace. Jak se nám to podařilo, musíte posoudit sami. Pokud vám na novém webu něco vadí, napište nám, budeme o vašich názorech přemýšlet. A pokud byste snad chtěli pochválit, taky to uneseme…
Čtěte naše stránky, vyplatí se to. A pokud nemůžete jinak, buďte s námi ve škole aspoň virtuálně. A ještě jedna zpráva na závěr. V souvislosti se spuštěním nového webu jsme vám nabídli malou soutěž. Chybu záměrně vpuštěnou na tyto stránky odhalila a jako první nám o tom napsala Jindřiška Marková z 7.A. Cenu jí předáme v nejbližších dnech.