Střelecká soutěž s laserovou zbraní

před 2 roky, 24.2.2016 V hodinách tělesné výchovy jsme se setkali se střelbou z laserové zbraně.

Se zajímavou nabídkou přišel do naší školy trenér mladých střelců v Kunovicích – pan Jiří Jurásek. Velká tělocvična se pro nás proměnila v úterý na střelnici a my měli možnost zastřílet si z laserové pušky. Protože většina dětí držela tuto zbraň poprvé v životě, museli se všichni nejprve dozvědět, co je muška, co je hledí, jak nabíjet a jak zamířit a vystřelit. Na střelbu na stavu měli všichni žáci stejný časový limit – 1 minutu, střílelo se na vzdálenost 10m. Na jednotlivých střeleckých stanovištích ochotně pomáhali kluci ze střeleckého kroužku – David Kosek, Martin Kříž, Jožka Pečenka a Petr Fialík. Díky nim a panu Juráskovi se netradiční sportovní disciplína všem našim žákům líbila a mnozí svým výkonem překvapili. Doufejme, že naše spolupráce bude pokračovat a sportovní střelba najde své příznivce i v naší škole.

Pořadatelům děkujeme za příležitost a sportovní zážitek :).